Szamba betonowe Moryń

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno byłoby zorganizować ekipę do wykonania dołu na działce u właściciela. Aby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na specjalne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Moryń

Szczelne zbiorniki betonowe Moryń

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru właściwej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba i instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538