Szamba betonowe Nowe Warpno

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych materiałów do budowy prefabrykatów oraz innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Nowe Warpno

Szczelne zbiorniki na szambo Nowe Warpno

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo powinno pozostawać szczelne. Nieczystości z szamba nie mogą wydostawać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Należy zatem oddać wyzwanie wykonania pełnej instalacji fachowcom. To pomoże śmiało używać zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy sposób na obfite podlewanie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru szamba, regionu wykonania prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak nieunikniona, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, żeby wszelkie domy miały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie szamba. Jeśli oczekujesz pomocy w kwestii kupna szamba o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538