Szamba betonowe Pełczyce

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko jest zorganizować ekipę do zrobienia wykopu na działce u właściciela. Aby instalacja szamba udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na indywidualne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Pełczyce

Szczelne zbiorniki betonowe Pełczyce

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w kwestii kupna właściwej wielkości szamba. Innowacyjne metody pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję komory oraz montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538