Szamba betonowe Płoty

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z domów powinno przebiegać z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych surowców do budowy szamb i nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Płoty

Szczelne zbiorniki na szambo Płoty

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość konstrukcji. To istotne, gdyż szambo powinno pozostawać szczelne. Ścieki z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Należy więc polecić zadanie stworzenia całkowitej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy patent na obfite podlewanie grządek. Zlecając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości szamba, obszaru wykonania prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak nieunikniona, jeśli budujesz dom. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszelkie domy miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w kwestii kupna zbiornika o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538