Szamba betonowe Połczyn-Zdrój

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić firmę do zrobienia wykopu na działce u właściciela. Aby instalacja zbiornika udała się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić zbiornik na indywidualne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Połczyn-Zdrój

Szczelne zbiorniki betonowe Połczyn-Zdrój

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru właściwej wielkości zbiornika. Nowoczesne metody pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538