Szamba betonowe Police

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno jest załatwić firmę do zrobienia wykopu na działce u inwestora. Żeby budowa zbiornika udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić szambo na specjalne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Wielu inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Police

Szczelne zbiorniki betonowe Police

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala zbierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538