Szamba betonowe Pyrzyce

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych surowców do tworzenia szamb i nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Pyrzyce

Szczelne zbiorniki na szambo Pyrzyce

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość zbiornika. To najważniejsze, gdyż szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Należy zatem oddać zadanie wykonania pełnej kanalizacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy sposób na darmowe nawadnianie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru szamba, obszaru realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak konieczna, jeśli stawiasz dom. Obecne przepisy wymagają, żeby wszystkie domy posiadały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie szamba. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie kupna szamba o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538