Szamba betonowe Resko

Prawidłowe usuwanie ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podpięty do instalacji miejskiej, wtedy należy postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie wodoodpornych surowców do budowy prefabrykatów oraz innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dobrania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Resko

Szczelne zbiorniki na szambo Resko

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, bo szambo powinno pozostawać szczelne. Nieczystości z szamba nie mogą wydostawać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Należy więc oddać wyzwanie stworzenia pełnej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o zrobienie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy sposób na porządne podlewanie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru szamba, miejsca wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże niezbędna, jeśli stawiasz dom. Obecne przepisy nakazują, żeby wszelkie domy miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz wsparcia w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538