Szamba betonowe Stepnica

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko byłoby załatwić ekipę do wykonania dołu na działce u inwestora. Aby budowa szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na specjalne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Stepnica

Szczelne zbiorniki betonowe Stepnica

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe poradnictwo w zakresie kupna właściwej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję szamba i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w gromadzeniu nieczystości. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538