Szamba betonowe Suchań

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno byłoby zorganizować firmę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na indywidualne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie nieczystości. Wielu gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Suchań

Szczelne zbiorniki betonowe Suchań

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe poradnictwo w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba. Innowacyjne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory oraz instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zbierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538