Szamba betonowe Świdwin

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz ekologii. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych składników do tworzenia szamb oraz światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dopasowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Świdwin

Szczelne zbiorniki na szambo Świdwin

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność konstrukcji. To najważniejsze, bo szambo powinno być szczelne. Nieczystości z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Należy zatem polecić wyzwanie wykonania pełnej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy sposób na darmowe nawadnianie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości zbiornika, regionu wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże konieczna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, aby wszelkie budynki posiadały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie szamba. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538