Szamba betonowe Trzcińsko-Zdrój

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno byłoby zorganizować ekipę do zrobienia wykopu na działce u inwestora. Aby instalacja zbiornika udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Trzcińsko-Zdrój

Szczelne zbiorniki betonowe Trzcińsko-Zdrój

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne poradnictwo w zakresie kupna właściwej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538