Szamba betonowe Trzebiatów

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić firmę do zrobienia wykopu na działce u właściciela. Aby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Wielu gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Trzebiatów

Szczelne zbiorniki betonowe Trzebiatów

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w kwestii kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne technologie pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga pobierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538