Szamba betonowe Wałcz

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wówczas należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do budowy szamb i innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Wałcz

Szczelne zbiorniki na szambo Wałcz

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To ważne, gdyż szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z szamba nie mogą wydobywać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Należy zatem polecić wyzwanie realizacji całkowitej instalacji fachowcom. To pomoże śmiało korzystać z szamba i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na porządne podlewanie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości szamba, regionu realizacji prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak nieunikniona, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, żeby wszystkie domy miały działające przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli oczekujesz pomocy w sprawie kupna zbiornika o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538