Szamba betonowe Wolin

Prawidłowe usuwanie nieczystości z domów powinno odbywać się z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podłączony do instalacji miejskiej, wtedy trzeba postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz ekologii. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych surowców do tworzenia szamb oraz innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Wolin

Szczelne zbiorniki na szambo Wolin

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, bo szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Warto zatem zlecić wyzwanie stworzenia pełnej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie korzystać z zbiornika i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na porządne podlewanie grządek. Zlecając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru zbiornika, miejsca realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże niezbędna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy wymagają, żeby wszelkie budynki miały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz pomocy w sprawie kupna szamba o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538